Coraz bardziej popularne stają się ceremonie zaślubin w plenerze. Aby tego typu ślub był spójny, należy zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Obejmuje to nie tylko przygotowanie ołtarza, wesela czy miejsc dla gości, ale i suknie ślubne oraz garnitury.

SUKNIE ŚLUBNE IDEALNE NA CEREMORNIE W PLENERZE

Jeśli suknie ślubne mają występować podczas uroczystości plenerowych, trzeba zadbać o to, aby pasowały do otoczenia. Obecnie na rynku jest wiele sukien, które rewelacyjnie wpisują się w ten styl. Każda ceremonia organizowana „pod chmurką” ma w sobie dużo romantyzmu, pewnej naturalności. Nic nie jest odmierzone od linijki. Z tego względu suknie ślubne, które pasują do takiego wydarzenia powinny również być wykonane z naturalnych tkanin, z nienachalnym wzornictwem, podkreślając naturalne, kobiece piękno.

CZY SUKNIE ŚLUBNE MOGĄ BYĆ WYGODNE?

Stare porzekadło mówi: „chcesz być piękna – musisz cierpieć!” – Nic bardziej mylnego! Od kiedy na rynku dostępne są miękkie i wygodne suknie ślubne, Polki przekonały się, że piękno może iść w parze z komfortem i wygodą. Tego typu kreacje przede wszystkim pozbawione są sztywnych gorsetów, które tak potrafią uciskać talię, że Pannie Młodej trudno się oddycha. To suknie, które swoim krojem delikatnie otulają sylwetkę, podkreślając to, co jest w niej najpiękniejsze i jednocześnie tuszując wszelkie niedoskonałości. Co istotne, zwiewne suknie ślubne nie krępują ruchów i nie są ciężkie. Dzięki temu Panna Młoda może bez problemu bawić się na własnym weselu, a gdy będzie chciała się przebrać, czy choćby zmienić buty, nie będzie potrzebowała w tym celu niczyjej pomocy.

CZY SUKNIĘ ŚLUBNĄ MOŻNA KUPIĆ ONLINE?

Wiele osób sceptycznie podchodzi o zakupu sukni ślubnej przez Internet. To najczęściej niemały wydatek, który zostanie wykorzystany w najważniejszym dniu w życiu. Nic dziwnego, że każdej Pannie Młodej zależy, aby wszystko leżało idealnie. Okazuje się jednak, że działają w Polsce pracownie, które oferują suknie ślubne sprzedawane na odległość. Można je kupić, np. na stronie Marty Trojanowskiej. Polska projektantka chętnie spotyka się z przyszłymi Pannami Młodymi, wspólnie z nimi przygotowując indywidualne projekty i dopasowując suknie do ich wymiarów. Zdarza się jednak, że z jakichś przyczyn klientka nie ma jak dotrzeć do Warszawy. Suknie ślubne, oferowane przez sklep mogą więc zostać zakupione online i wysłane pod wskazany adres. Są przygotowane w taki sposób, że ewentualnych poprawek może dokonać krawcowa, dostępna na miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ