Firma Schoeller Allibert to marka, która od ponad sześciu dekad istnieje na rynku. Produkuje zwrotne opakowania plastikowe, które są wysokiej jakości, wytrzymałe, a przy tym odporne na uszkodzenia mechaniczne. Łatwo utrzymać je w czystości, dlatego na długo zachowują walory estetyczne.

Pojemniki plastikowe zamykane- jakie mają zalety?

Pojemnik plastikowy zamykany przeznaczony jest do transportu ładunków, które są w sposób szczególny narażone na uszkodzenie lub kradzież. Świetnie sprawdzą się w branżach, które transportują takie rzeczy jak lekarstwa, substancje chemiczne oraz przedmioty łatwopalne. Do najbardziej popularnych pojemników plastikowych zamykanych marki Schoeller Allibert należą modele Kaiman i Integra.

Pojemnik plastikowy Integra- cechy charakterystyczne

Pojemnik plastikowy zamykany Integra wyróżnia się tym, że posiada dwie plomby jednorazowe. Zapobiegają one otwieraniu pojemników przez osoby nieupoważnione, chronią również przed ewentualną kradzieżą. Inną cechą charakterystyczną pojemników Integra są części boczne, które są wzmacniane. Górna pokrywa, która jest przymocowana do dłuższych krawędzi bocznych. W czasie otwierania dzieli się na dwie połowy. Dzięki temu pudełka można łatwiej zamykać, a w drodze powrotnej włożyć jedno w drugie, co pozwoli zaoszczędzić sporo miejsca. Pojemniki te mają różne pojemności, od dwudziestu jeden, aż do siedemdziesięciu dwóch litrów.

Jakie zalety ma pojemnik plastikowy Kaiman?

Pojemnik plastikowy to pojemnik, który ewaluował na przestrzeni lat, aby obecnie przyjąć postać niemalże idealną. Nowa wersja Kaimana jest bardzo lekka, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo energii, która potrzebna będzie w transporcie, zmniejszy się także emisja dwutlenku węgla do atmosfery. Można więc powiedzieć, że są to pojemniki ekologiczne. Pojemniki plastikowe Kaiman, pomimo niewielkiej wagi, są bardzo wytrzymałe. Pokrywy otwierają się na zewnątrz, co daje możliwość wkładania pustych opakowań jedno w drugie. Dzięki temu zyska się dodatkowo pusta powierzchnię. Na powierzchni pojemników Kaiman jest dużo pustego miejsca, na którym można naklejać etykiety z informacjami o towarze. Pojemniki plastikowe zamykane Kaiman mają także plombę zabezpieczającą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ