Torebka kopertówka to rodzaj dodatku, który powinien się znajdować w szafie każdej kobiety. Jest niezbędna podczas oficjalnych wyjść, wyróżnia się swoim niewielkim rozmiarem. Jednak dzięki odpowiednio zaprojektowanemu wnętrzu idealnie pomieści wszystkie damskie drobiazgi.

Elegancka kopertówka jest nie tylko dopełnieniem całej stylizacji, może również stanowić piękną ozdobę. Na rynku znajdziemy przeróżne modele, dzięki czemu zawsze uda nam się znaleźć fason, który idealnie będzie pasował do naszej kreacji. Każda z nas powinna mieć chociaż jeden model kopertówki w swoim zbiorze.

Czy torebka wieczorowa powinna być dopasowana do butów?

Wystarczy cofnąć się kilka lat wstecz, wtedy torebka musiała być obowiązkowo dopasowana do butów wyjściowych. Jak jest w dzisiejszych czasach, czy ta zasada nadal obowiązuje? Obecnie nie jest już aktualna. I bardzo dobrze! Ponieważ było to dość nudne rozwiązanie.

Teraz moda rządzi się swoimi prawami, można łączyć ze sobą zarówno kolory, jak i formy. Również w sposobie ubierania się zapanowała całkowita wolność, kobiety mogą tworzyć wyjątkowe stylizacje, które zachwycają nie jedną osobę na ulicy.

Jeżeli chodzi o połączenie kopertówki z butami, mimo że nie muszą pochodzić one z tej samej kolekcji, w tym połączeniu powinna być zachowana spójność. Nie musi być to kolor, ale na przykład struktura materiału lub forma.

Jak dobrać kopertówkę do sukienki wieczorowej?

Jeżeli czeka nas ważna uroczystość i będziemy musiały przygotować na nią odpowiedni strój, istotny jest również dobór torebki wizytowej. Jeżeli naszym wyborem stała się ‚mała czarna’, możemy do niej dopasować kopertówkę praktycznie w każdym kolorze. Zaszaleć możemy również z jej fakturą. W przypadku, gdy wybrałyśmy sukienkę wieczorową, która jest dość bogato zdobiona, kopertówka powinna być skromna. Odpowiednia będzie torebka w stonowanym kolorze, o prostym kroju. Bardzo popularne w ostatnim czasie stały się kopertówki, które są wykonane ze skóry naturalnej. Ich zaletą jest to, że pasują na każdą okazję.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jak-dobrac-kopertowke-do-kreacji/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ