Dutch Passion to marka, którą wielu fanów wyrobów konopnych wymienia wśród swoich ulubionych. Szczególne uznanie zyskała dzięki produkowanym na szeroką skalę nasionom kolekcjonerskim, które od kilku lat są także dostępne w naszym kraju. Ziarna od Dutch Passion odznaczają się najwyższą jakością, dokładnie zaplanowanym genotypem oraz wytrzymałością przez cały okres trwania kolekcji. Dutch Passion to wybór osób poszukujących unikatowych ziarenek, które włączą do swojej kolekcji, wzbogacając zbiory na długi okres. Zapraszamy do zapoznania się z naszym wprowadzeniem w temat Dutch Passion, w którym prezentujemy garść informacji historycznych oraz najważniejsze wyroby tej marki. 

Dutch Passion – prekursorzy nasion feminizowanych 

Nie bez przesady będzie nazwanie Dutch Passion najstarszym seedbankiem na świecie. Rozpoczął aktywną działalność już w latach siedemdziesiątych. Jego działalność nabrała rozpędu w kolejnej dekadzie, skupiając się na produkcji własnych krzyżówek. Od początku, Dutch Passion koncentrowało się na krzyżowaniu genetyki wybranych i najlepszych odmian marihuany. Wykorzystywano w tym celu zarówno klasyczne i powszechnie popularne fenotypy, jak i innowacyjne odmiany, wyhodowane samodzielnie. 

Od początku lat dziewięćdziesiątych Dutch Passion weszło w nową erę swojej działalności. Wyprodukowało wówczas pierwsze na świecie ziarenko feminizowane, które zrewolucjonizowało rynek ziaren konopnych. Od tej pory nasiona feminizowane na trwałe weszły do oferty także innych seedbanków. Obecnie nasiona feminizowane są najchętniej wybieranym produktem konopnym z grupy nasion kolekcjonerskich.

Przez kilka dekad istnienia Dutch Passion nie zrezygnowało z nacisku na najwyższą jakość tworzonych fenotypów. Zyskało sobie do tej pory miliony zadowolonych klientów, którzy wracają po ich kolejne wyroby. Jakie nasionka warto włączyć do swojej kolekcji?

Dutch Passion – klasyki oraz nowości warte uwagi 

Zacznijmy od tego, że oferta Dutch Passion jest bardzo rozbudowana, a jej poszczególne produkty oferuje między innymi polski sklep z asortymentem konopnym: https://www.taniesianie.pl. Dutch Passion jest popularny zarówno wśród amatorów wyrobów spod znaku sativa, jak i indica. Dla pierwszej grupy odbiorców polecamy zwłaszcza wybór Bubba Island Kush, Mazar, kultową Blueberry, Master Kush lub Jorge’s Diamonds.

Odbiorcy pragnący zainwestować w odmiany indica mogą natomiast wybrać: Orange Bud, Power Plant, Euforia, Durban Poison, Strawberry Cough. Warto podkreślić, że w Dutch Passion znajduje się także rozbudowana oferta fenotypów spod znaku Kush, czyli wyjątkowo silnych indic. 

Osoby celujące natomiast w ziarna odmian hybrydowych, mogą sięgnąć po jedne z następujących odmian od Dutch Passion: Mokum’s Tulip, Passion Fruit, Glueberry OG, Meringue, HiFi 4G. Hybrydy to odmiany łączące potencjał sativa oraz indica. Dla wielu doświadczonych kolekcjonerów posiadających w swoich zbiorach naturalne i czyste sativy lub indici, wybór nasion hybrydowych pozostaje najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. Pozwala urozmaicić dotychczasową kolekcję, pchnąć jej rozwój w nowym kierunku oraz wnieść nieco świeżości do dotychczasowych zbiorów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ