Jednym z najmodniejszych kolorów nadchodzącego sezonu jest żółty. Zatem jeżeli pragniesz być modna, a przede wszystkim wyglądać atrakcyjnie, powinnaś się zdecydować na tego typu barwę. Jednak w jaki sposób łączyć ze sobą ubrania w kolorze żółtym, a także jak stworzyć z nich niezapomniane stylizacje?

Co roku jeden z najbardziej opiniotwórczych instytutów na świecie, czyli Instytut Pantone na początku każdego roku typuje najmodniejsze kolory nadchodzących sezonów. Jak już wcześniej wspomniano, obecnie tym mianem może poszczycić się kolor żółty, a dokładnie jego jeden z odcieni, czyli buttercup. Jest to pastelowa żółć, która jest nico zgaszona. To właśnie ten kolor jest uwielbiany przez projektantów w tym sezonie i możemy go oglądać na największych wybiegach na całym świecie. Jeżeli i my pragniemy wyglądać modnie oraz atrakcyjnie, powinniśmy się zdecydować na zakup ubrań w takim kolorze. Jednak jakie wybrać i z czym je łączyć?

Żółty jest kolorem uniwersalnym, z tego powodu jeżeli zdecydujemy się na zakup odzieży w tym kolorze, możemy ją łączyć praktycznie ze wszystkim. Doskonale komponuje się z różem oraz błękitem, a także z zielenią i czerwienią. Jest to kolor bardzo radosny, z tego powodu idealnie nadaje się dla każdej kobiety. Na zakup ubrań w tym kolorze decydują się zarówno nastolatki, jak i również nieco starsze kobiety. W tym przypadku wiek nie jest istotny. Jednak należy pamiętać, aby odcień żółci dobrać odpowiednio do swojego typu urody.

Warto pamiętać, iż żółta może być nie tylko odzież, ale również i dodatki. Z pewnością doskonałym rozwiązaniem będzie żółty płaszcz, a także spodnie czy bluzka w tym samym kolorze. Jednak nie bójmy się eksperymentować z tym kolorem. Warto także zakupić w tym kolorze torebkę, czy też nawet szpilki.

Coraz więcej osób pragnie ubierać się kolorowo. Nic więc dziwnego, iż w obecnym sezonie projektanci postawili na kolor żółty. W internecie możemy znaleźć artukuły, w których zawarte są bardzo praktyczne informacje, w jaki sposób łączyć ze sobą dodatki oraz odzież w tym kolorze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ