Niewątpliwym hitem ostatniego sezonu są krótkie szorty. Coraz więcej kobiet decyduje się na ich ubiór. Najczęściej już wiosną możemy zauważyć wiele Pań w tym ubiorze na ulicach. Zatem czym są szorty i czy warto je nosić już wczesną wiosną? Z czym powinniśmy łączyć ten typ spodenek?

Warto wiedzieć, iż szorty to nic innego, jak bardzo krótkie spodenki. W ostatnim czasie stały się one bardzo modne, co możemy zauważyć na ulicach wielu polskich miast. Zatem z czym dokładnie powinniśmy łączyć tego typu odzież?

Aktualnie szorty bardzo często są łączone z rajstopami. Młode dziewczyny, jak i również dorosłe kobiety często decydują się na założenie cienkich rajstop, przykładowo w atrakcyjny wzorek do krótkich szortów. Jednak ten typ odzieży także często wykonany jest z jeansu. To właśnie tego typu materiał nadaje im niezapomniany, rockowy charakter. Bardzo modne w tym sezonie są szorty nieco potargane, a także z charakterystycznymi przetarciami. Również nadal modne są krótki, jeansowe spodenki z wysokim stanem, rodem z lat 90. ubiegłego wieku. Jednak co powinniśmy dobrać do szortów?

Przede wszystkim jest to uzależnione od rodzaju szortów. Jeżeli są one wykonane przykładowo w asymetryczne wzory lub też posiadają różnego rodzaju nadruki, warto dodać do nich lekką górę. Z kolei jeżeli nasze krótkie spodenki są bardziej eleganckie, możemy dołączyć do nich marynarkę, jak i również białą koszulę. Jeśli jednak posiadają wysoki stan, warto pamiętać o tym, iż doskonałym dodatkiem do nich będzie bluzka z falbanką, która idealnie odsłania nasze ramiona. Bardzo modne są także szorty z koroną. Jednak należy pamiętać, iż do tak wzorzystej odzieży powinniśmy zakładać bardzo prostą górę, przykładowo czarną lub też grafitową bluzkę.

Aktualnie bardzo modne stały się szorty. Coraz więcej Pań, jak i również młodych dziewczyn decyduje się na zakup tego typu produktów. Kochają je także gwiazdy, co możemy zauważyć w różnego rodzaju gazetach. Także można znaleźć liczne artukuły na ten temat w czasopismach.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ