Chcesz kupić wyjątkowy prezent komunijny dla chłopca? Spośród wielu upominkowych propozycji, my polecamy zegarek. Dlaczego? Ponieważ stanie się on niezwykłą pamiątką na wiele lat, a jednocześnie jest praktycznym dodatkiem, z którego dziecko będzie mogło korzystać na co dzień. Dodatkowo, jeśli chcesz spersonalizować podarunek i nadać mu jeszcze bardziej osobistego charakteru, możesz zdecydować się na ozdobienie go za pomocą graweru.

Wybierając zegarek dla chłopca warto przez chwilę spojrzeć na świat z jego perspektywy i zastanowić się, jakie cechy powinien spełniać model, który przypadnie mu do gustu. Poniżej, przedstawiamy najciekawsze propozycje, które z pewnością staną się tegorocznym bestsellerem wśród zegarków na komunię.

Najciekawsze propozycje zegarkowe dla chłopca!

Pierwszym modelem jest Timex TW7C10100. Posiada on stalową kopertę w kolorze srebra oraz wielokolorowy pasek wykonany z taśmy parcianej, który podnosi komfort noszenia zegarka. Okrągła, biała tarcza została wykończona dużymi, bardzo czytelnymi cyframi arabskimi oraz zielonymi i żółtymi wskazówkami, które świetnie współgrają z kolorem paska. Ułatwią również maluchowi odczytanie godziny. Jest to zegarek stworzony dla dzieci, o czym świadczą jego niewielkie wymiary i waga oraz pogodna kolorystyka. Z pewnością przypadanie do gustu wielu chłopcom. Zegarki amerykańskiej marki Timex to niejednokrotnie modele dedykowane dzieciom. 

Na uwagę zasługują tutaj z pewnością oryginalne zegarki Ice Watch. Radosną i kolorową propozycją jest zegarek ICE WATCH ICE 014427. Jego koperta została wykonana z tworzywa sztucznego, natomiast pasek z silikonu. Dzięki temu zegarek jest bardzo wygodny i odporny na uszkodzenia. Całość utrzymana jest w niebieskiej kolorystyce i ozdobiona żółtymi elementami, które ożywiają ją i nadają wesołego, dziecięcego charakteru. Jest to zegarek doskonały do noszenia na co dzień, a jego odporne na uszkodzenia szkiełko oraz wysoki stopień wodoszczelności minimalizują ryzyko zniszczenia w czasie zabaw w domu, czy na podwórku. Prosta i czytelna tarcza pozwoli na łatwe i szybkie odczytanie godziny.

Kolejny ciekawy zegarek pochodzi z serii Festina Junior. Jest to model Festina F16904-3. Okrągła koperta w kolorze srebra została połączona z paskiem wykonanym z czarnej taśmy parcianej, ozdobionej czerwonymi i białymi elementami. Ta sama kolorystyka występuje na tarczy- jej czarny kolor został przełamany za pomocą dużych, białych cyfr oraz białych i czerwonych wskazówek i indeksów. Tworzy to bardzo spójną i efektowną całość. Jest to model nieco bardziej poważny niż te prezentowane powyżej, jednak z pewnością przypadnie do gustu wielu chłopcom. Posiada on niewielkie rozmiary i nie jest ciężki, dzięki czemu może być noszony na co dzień, zarówno do szkoły, jak i w czasie zabaw na dworze.

Dla osób ceniących sobie elegancję, doskonałą propozycją będzie model Lorus R2305FX9. Jest to klasyczny model na bazie czerni i bieli. Kolory doskonale ze sobą współgrają, tworząc czytelną i estetyczną całość. Dodatkowo, zegarek został wyposażony w powłokę świetlną ułatwiającą korzystanie z niego w ciemności. Charakteryzuje go również wysoki stopień wodoszczelności, gwarantujący, że czasomierz nie ulegnie uszkodzeniu nawet, jeśli dziecko zapomni zdjąć go przed kąpielą, czy zabawą nad wodą. 

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą zegarków Lorus: https://www.zegarek.net/zegarki/lorus/index.html

Ostatnim, polecanym przez nas w tym zestawieniu modelem jest Casio F-91WM-2AEF. Inaczej niż prezentowane wcześniej zegarki komunijne, posiada on wyświetlacz cyfrowy, co może stać się ułatwieniem dla dziecka. Charakterystyczna jest również jego kwadratowa, niebieska tarcza, która została połączona z czarnym, wykonanym z tworzywa sztucznego paskiem. Dodatkowo, posiada on szereg udogodnień, takich jak alarm, datownik, czy podświetlenie oraz bardzo długą gwarancję. Noszenie takiego zegarka z pewnością pozwoli chłopcu poczuć się prawdziwym, małym mężczyzną.

Zegarek na komunię, czyli prezent doskonały!

Wszystkie opisane powyżej zegarki posiadają bardzo dobre parametry techniczne i cieszą się dużą popularnością zarówno wśród wybierających je rodziców, jak i chętnie noszących dzieci. Uważamy, że każdy z nich zasługuje na uwagę, a ich różnorodność pozwoli na znalezienie idealnego prezentu komunijnego wszystkim, nawet najbardziej wymagającym klientom. Wszystkie modele z powyższego zestawienia i nie tylko dostępne są na stronie autoryzowanego sprzedawcy zegarek.net .

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ