Pewnie wpisując w wyszukiwarkę hasła typu: „prezent dla dziewczyny” lub „prezent na urodziny” wyskakuje ci kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset artykułów na temat tego, że najlepiej jest dawać upominki oryginalne i wpadające w gusta solenizanta. Są jednak produkty i gadżety, które przydadzą się każdemu i nikt nimi nie pogardzi (zwłaszcza, jeśli zostaną nieco spersonalizowane). Poniżej prezentujemy listę najważniejszych z nich.

Perfumy

Klasyczny, elegancki i bardzo praktyczny prezent. Spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. W każdej perfumerii doradca powie nam o zapachach uniwersalnych, które idealnie sprawdzą się w rożnych sytuacjach.  Wystarczy, że opowiemy trochę o solenizancie i jego upodobaniach, a na pewno dobierzemy odpowiedni produkt. Perfumy nie kosztują dużo – już za dwieście złotych, a nawet mniej, jesteśmy w stanie kupić sprawdzone marki. Należy uważać, żeby nie podarować podróbek – nie dość, że jest to po prostu w złym guście, to dodatkowo takie nieoryginalne perfumy nie pachną intensywnie ani długo.

Zegarek

Zegarek jest bardzo wartościowym prezentem, często wybieranym ze względu na to, że stanowi świetną pamiątkę. Na jego odwrocie można wygrawerować jakiś tekst, aby solenizantowi przypominał o ważnej dacie czy też o obdarowujących. W sklepach mamy do wyboru tysiące wzorów i kolorów, więc bez problemu dopasujemy go zarówno do aktywnej kobiety, jak i biznesmena.

Kwiaty

Kwiaty doniczkowe są dobrym prezentem pod warunkiem, że wiemy, iż nasz solenizant ich nie wyrzuci i będzie się nimi troskliwie opiekował. Dużo osób mogłoby powiedzieć, że jest to prezent głównie dla kobiet, jednak nie jest to prawdą. Bardzo wielu mężczyzn zajmuje się roślinami chętniej niż panie. Szczególnie jeżeli dostają jakiś fajny okaz, typu drzewko bonsai. Taki kwiat czy roślina odpowiednio pielęgnowana jest prezentem na lata.

Drobne upominki

Prezent klasyczny nie zawsze musi mocno uszczuplać naszego portfela. Można kupić coś, co będzie tańsze, ale równie przydatne. Do takich prezentów należą kubki czy kalendarze. Kubków nigdy dość – można też je kupić ze specjalnym przeznaczeniem – np. takie, które trzymają ciepło (termoizolacyjne).

Oczywiście kalendarze zapewne kupimy tylko na przełomie roku. Można nabyć ich różne rodzaje – skórzane, z zakładkami, z miejscem na wizytówki. Obecnie bardzo modne są kalendarze wraz z kolorowankami dla dorosłych – są one relaksujące i bardzo wciągające.

Jeżeli natomiast chcemy aby nasz prezent był nie tylko przydatny, ale i oryginalny, to koniecznie trzeba zajrzeć na stronę artiglo.pl, na której znajdziemy mnóstwo przydatnych gadżetów, wzbogaconych o ciekawe grafiki. Takie obrazki możemy już dopasować indywidualnie. To oznacza, że nawet najbardziej banalny pomysł na prezent może stać się indywidualny i skutecznie spersonalizowany pod konkretnego solenizanta.

Przydatne, często wybierane prezenty, wcale muszą być nudne czy niepotrzebne. Coraz częściej osoby czekają na jakiś standardowy prezent, który się im po prostu przyda. Jeżeli więc nie mamy totalnie pomysłu na coś związanego z solenizantem, to zdecydujmy się na klasykę – na przykład na podstawie powyższej listy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ