Zbliżają się urodziny, czy imieniny twojego faceta, a ty nie wiesz co na prezent dla chłopaka, czy jaką zorganizować mu niespodziankę.
Dużo zależy od tego jaki macie staż związku, i czy obydwoje traktujecie wasze chodzenie jak coś poważnego, czy jest to może tylko coś dla zabawy i jest to związek raczej luźny.
Jeżeli to coś na chwilę to raczę nie inwestować w drogie, gustowne prezenty, bo „dziś chłopak jest, a jutro go nie będzie”.
Inaczej ma się sprawa, jeżeli traktujecie wasz związek jak coś poważnego, wtedy warto się zastanowić nad kupnem czegoś dzięki czemu wasza druga połowa będzie zadowolona.
Jeżeli wasz facet lubi grać w PlayStation, to kupie mu grę, jeżeli lubi czytać warto udać się do księgarni po jakąś dobrą książkę, Jak jest zapalonym sportowcem, który chodzi na siłownie zainwestujcie w dobre słuchawki do ćwiczeń, w rękawice ochronne, torbę treningową lub strój do ćwiczeń.
A może jest fanem swojego motocykla, to kupcie mu fajny kask. kino maniak ucieszy się z wspólnych biletów na seans, który go na pewno zainteresuje. Fan piłki nożnej będzie zadowolony z biletów na mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej.
Jest cała masa różnych wariantów, ważne aby wiedzieć co lubi, czym się interesuje bądź czego mu brakuje.
Jeżeli nie jesteś pewna, bądź nie masz pomysłu, lub pieniędzy zawsze jest wyjście awaryjne w postaci własnoręcznie przygotowanej kolacji, (oczywiście jeżeli umiesz gotować) przy świecach. Gwarantuje jeżeli chłopak kocha to doceni nawet taki gest z naszej strony.

normalsi.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ