Sesja narzeczeńska to wyjątkowa pamiątka dla przyszłej Pary Młodej. Jeśli planujesz taką sesję, poznaj kilka inspiracji, które być może wskażą Ci kierunek klimatu takiej sesji!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/sesje-narzeczenskie-kilka-powodow-dlaczego-warto-je-robic/ 

Porozmawiajcie z fotografem

Przed wykonaniem sesji narzeczeńskiej warto tak zwyczajnie porozmawiać z fotografem, a nawet kilkoma. Celem takiej rozmowy jest uzyskanie informacji w jakich sesjach specjalizuje się dany fotograf. Może jest świetny w sesjach ze zwierzętami, a może w plenerze na otwartej przestrzeni. Być może nie jesteście przekonani do konkretnej kategorii zdjęć, ale jak zobaczycie portfolio fotografa to może Wam się odmieni i dany klimat sesji spodoba się Wam.

Coraz modniejsze sesje reportażowe

Sesja reportażowa to tzw. sesja w ruchu. Oczywiście wymaga ona pozowania, ale cechuje się tym, że układając przy sobie zdjęcia z takiej sesji można na ich podstawie opowiedzieć historię, ponieważ te zdjęcia układają się w nią. Sesja reportażowa to pojedyncze zdjęcia, wyłonione z filmu. Taki typ sesji sprawdza się np. poprzez wynajęcie fotografa na połowę dnia, który towarzyszy parze narzeczonych w różnych sytuacjach i fotografuje je, a później wybierane są najlepsze zdjęcia i układane w historię.

Hobby, pasja

Bardzo dobry punktem zaczepnym do wykonania sesji zdjęciowej dla narzeczonych jest wykorzystanie pasji, jaką ma para. Może jest to sport, zwierzęta lub inne rzeczy. Fajnie jest to połączyć i stworzyć z tego koncepcję na sesję, która z pewnością wyjdzie oryginalna i bardzo prywatna. Z czego to wynika? Otóż każda para ma inne zainteresowania, często jest tak pasja mężczyzny jest inna niż kobiety – pozowanie na tle pasji sprawia, że zdjęcia są bardzo oryginalne.

Wśród innych ciekawych pomysłów na sesję są z pewnością zdjęcia z końmi, na tle łąki i pól, na tle lub wśród kwiatów. Na taką sesję można zabrać ze sobą różne atrybuty i akcesoria, ale wcale nie jest też to konieczne. Dobry fotograf potrafi dobrze uchwycić moment miłego gestu, przytulenia i pocałunku i właśnie takie aspekty powinny odgrywać główną rolę jeśli chodzi o zdjęcia narzeczeńskie.

Przeczytaj też: http://ortho-med.pl/idealne-buty-do-biegania-na-co-zwrocic-uwage/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ