Chcąc zaskoczyć dziewczynę na randce, można zaoferować jej dzień w wesołym miasteczku. Park rozrywki w Zatorze oferuje, oprócz stref dziecięcych, także sektor z ekstremalnymi atrakcjami, jak ogromne roller coastery czy mechaniczne urządzenia. Podnoszą one adrenalinę i gwarantują dobrą zabawę dla dwojga.

Wyjątkowy pomysł na randkę – wesołe miasteczko

Miłośników dobrej zabawy i ekstremalnych wrażeń uciszy wizyta w takim parku rozrywki, jak Energylandia Cennik wejściówek znajduje się na oficjalnej stronie internetowej placówki lub na miejscu. Koszt biletu obejmuje wstęp do wszystkich sfer parku i korzystania z ich atrakcji bez dodatkowych opłat. W sektorze młodzieżowo – ekstremalnym znajdują się liczne atrakcje, które podniosą poziom adrenaliny. Zabawa w parku rozrywki w Zatorze to oryginalny pomysł na randkę.

Strefa ekstremalna – atrakcje dla dwojga

Strefa ekstremalna parku oferuje pełną wrażeń zabawę na kilku mechanicznych urządzeniach. Przejazd 560 metrów, o prędkości 100 km/h zapewnia roller coaster. Kolejka zawiera liczne pętle i ekstremalne nachylenia. Atrakcją parku jest także ponad 40 metrowa wieża, do której przymocowane są specjalne siedziska. Mają one zabezpieczenia, które ochraniają przed wypadnięciem. Zabawa polega na tym, że urządzenie wzbija się w górę, a następnie zrzuca siedziska w dół z dużą prędkością porównywaną, przez niektórych, do fali tsunami. Mechaniczne urządzenie przypominające wagę zawiera po obu stronach specjalne czteroosobowe kapsuły. Siły bezwładności powodują, że maszyna obraca się wokół własnej osi.

Randka na basenie

Randka w wodnej części parku z to pomysł nie tylko na miłe spędzenie czasu we dwoje, ale i odpoczynek i relaks. Strefa zawiera 3 duże baseny z podgrzewaną wodą. Nad bezpieczeństwem gości parku czuwają wykwalifikowani ratownicy. Na terenie wodnej strefy znajdują się zjeżdżalnie, fontanny, leżaki, parasole oraz bary z orzeźwiającymi napojami. W parku obywają się też imprezy taneczne prowadzone przez animatorów, z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli.

Romantyczny spacer we dwoje

Na terenie całego parku jest wiele uliczek i urokliwych miejsc, po których można spacerować. Atrakcją wesołego miasteczka są także liczne widowiska, np. projekcje filmów trójwymiarowych, pokazy ekstremalnych ewolucji na rowerach czy magicznych sztuczek.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ