Ile czasu poświęcasz w tygodniu na sprzątanie? Jeśli niewiele, z pewnością chciałbyś, żeby twoje mieszkanie było lepiej uporządkowane, a jeśli wystarczająco, by utrzymać czystość – czy zostaje ci jeszcze czas na przyjemności? Poznaj Pozamiatane, nowoczesną firmę, dzięki której twoje lokum będzie lśniło, a ty będziesz mógł poświęcić się temu, co kochasz.

Jak zacząć współpracę z Pozamiatane?

Pozamiatane.pl to innowacyjna platforma, która łączy klientów z profesjonalnymi sprzątaczami. Chcąc zamówić sprzątanie na Pozamiatane, wejdź na stronę i wpisz swój kod pocztowy (pozwoli nam on zaproponować ci specjalistów najbliżej ciebie). Zostaniesz odesłany do krótkiego formularza, dzięki któremu w mniej niż jedną minutę zapewnisz sobie sprzątanie mieszkania czy biura. W Pozamiatane wierzymy w proste zasady: to ty wyznaczasz ilość godzin, którą sprzątacz poświęci na sprzątanie twojego lokum i tylko za taką ilość godzin zapłacisz. Nasz ekspert rozplanuje zadania do wykonania, tak, aby zdążyć ze wszystkim i pozostawić po sobie lśniące mieszkanie. Dla naszych klientów to olbrzymia wygoda, ponieważ mogą precyzyjnie zorganizować swój czas, wiedząc dokładnie o której przyjdzie ekspert i o której wyjdzie. W przypadku wykonania pracy szybciej niż czas, który zaplanowałeś, gwarantujemy, że nasz specjalista nie będzie sztucznie wydłużał pracy, a ty zapłacisz tylko za jego realny czas pracy.

Poznaj specjalistów Pozamiatane

Zamawianie sprzątania niekiedy budzi obawy związane z zaufaniem. W Pozamiatane wyeliminowaliśmy wszelkie niepewności. Przede wszystkim zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych ekspertów, przed którymi sprzątanie nie ma tajemnic. Nasi pracownicy muszą zaprezentować udokumentowaną historię zatrudnienia oraz status niekaralności. Wprowadziliśmy innowacyjną możliwość dla naszych klientów – mogą oni sami wybierać, kto przyjdzie do ich domu wykonać usługę. Każdy nasz ekspert ma na Pozamiatane.pl profil opatrzony zdjęciem, pod którym dotychczasowi klienci zostawiają swoje komentarze dotyczące jego pracy i oceniają jej jakość. Zamawiając sprzątanie, po ustawieniu swoich preferencji, będziesz mógł przejrzeć profile osób, które dostępne są w podanym przez ciebie terminie i sam wybrać tę, która wyda ci się najwłaściwsza i najlepiej oceniona.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

W Pozamiatane obok wygody naszych klientów, najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo. Zapewniajmy je na rozmaite sposoby. Jeżeli chodzi o naszych ekspertów, rekrutacja weryfikuje ich dotychczasowe doświadczenie oraz niekaralność, dzięki czemu wiemy, że nie zatrudniamy przypadkowych osób. Ponadto nasze usługi są ubezpieczone na kwotę jednego miliona złotych, więc w razie jakichkolwiek naruszeń mienia, możesz być spokojny. Kolejną kwestią są płatności – wszystkie odbywają się online, poprzez znane i bezpieczne systemy Espago i Elavon, posiadające status krajowej instytucji płatniczej nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Dodatkową zaletą płatności online jest to, że nie musisz pamiętać o posiadaniu gotówki, ani martwić się o równo wyznaczoną kwotę dla eksperta. Wypróbuj nasze usługi, a my zapewnimy ci idealne dostosowanie do twoich potrzeb.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ