Przyczyn łysienia może być bardzo wiele. Często mają one podłoże genetyczne, jednak problem może być też efektem różnych kłopotów zdrowotnych. W zależności od przyczyny, lekarz może zalecić różnego rodzaju leczenie łysienia. Jedynym leczeniem łysienia, które zawsze okazuje się być skuteczne jest natomiast przeszczep włosów.

Tradycyjne i nowoczesne metody

Warto zauważyć, że obecnie przeszczep można wykonywać na wiele sposobów. Tradycyjnie wykonuje go lekarz, który pobiera po kolei włosy i przeszczepia je tam, gdzie ich brakuje. Jednakże, dzisiaj coraz częściej odchodzi się od tej metody i zastępuje się ją leczeniem łysienia nowoczesną aparaturą, taką jak fue artas system.

Aparat wielofunkcyjny

Przeszczep włosów fue artas, w porównaniu z tradycyjną transplantacją,
wydaje się być niezwykle wręcz prosty. Rzecz w tym, że trwa nieporównywalnie krócej, a lekarz ma kilkukrotnie mniej pracy. Wszystko dzięki temu, że urządzenie do przeszczepu włosów fue artas system jest wielofunkcyjne.

Rzecz w tym, że fue artas system nie tylko wszczepia przygotowane już włosy w skórę. Urządzenie również samo pobiera mieszki włosowe. Mało tego, nie robi tego na oślep, lecz wybiera najlepsze włosy, które dadzą najlepsze rezultaty przeszczepu.

Maszyna doskonalsza od człowieka

Nie ma wątpliwości, że przeszczep włosów fue artas – http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/przeszczep-fue-artas.html jest o wiele dokładniejszy od jakiegokolwiek przeszczepu wykonywanego bez pomocy maszyny. Wynika to z tej prostej przyczyny, że ludzie nie działają mechanicznie, przez co każdy ich ruch jest przynajmniej odrobinę inny niż poprzedni. Maszyna natomiast stale powtarza ruchy, co pozwala jej na osiągnięcie fenomenalnej precyzji.

Na pewno dla wielu pacjentów ważne jest również to, ile trwa dany zabieg. Tradycyjny przeszczep jest wyjątkowo długim zabiegiem. Jednakże, wykonanie przeszczepu włosów fue artas zajmuje już zdecydowanie mniej czasu. Jest to na pewno istotne również dlatego, że długi czas zabiegu powoduje zmęczenie lekarza. Kiedy natomiast specjalista jest zmęczony może zacząć być mało dokładny, co odbija się na efektywności zabiegu.

Realizacja szczegółowego projektu

Warto zauważyć, że tak naprawdę cała praca aparatu oparta jest na pewnym projekcie. Chodzi o projekt, który tworzony jest jeszcze przed rozpoczęciem przeszczepu włosów fue artas. Zawiera on wizualizację tego, jakie konkretnie efekty ma dać leczenie łysienia. Aparat wie więc doskonale, do czego mają prowadzić jego poczynania. Właśnie to pozwala mu sprawnie działać i podejmować podczas zabiegu trafione decyzje.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ