Wśród ogromu skojarzeń, które łączą się z Indiami, dominuje wizja słonecznego kraju, słoni, bajecznych strojów oraz kolorowych festiwali. Coraz rzadziej pamięta się jednak o tym, że kraj ten doświadczył mnóstwa konfliktów. Ruch zapoczątkowany przez Mahatmę Gandhiego nazwał się Khadi. Choć początkowo miało to na celu bojkot zagranicznych produktów, z czasem przerodziło się w wytwarzanie i promowanie własnych towarów. W ten sposób powstały m.in. kosmetyki Khadi. Państwo, które niegdyś było jedynie miejscem sprzedaży towarów ze świata, dziś jest poważnym i konkurencyjnym wytwórcą jednych z najbardziej naturalnych i ekologicznych kosmetyków na świecie.

Co wyróżnia indyjskiej kosmetyki?

Tradycyjne indyjskie receptury stały się zaczątkiem powstania zupełnie nowej linii kosmetyków. Serca kobiet na całym świecie błyskawicznie zostały podbite przez naturalnej kosmetyki Khadi, bazujące właśnie na tej tradycyjnej indyjskiej recepturze. Marka ta znana jest na całym świecie i to nie bez przyczyny. Tym, co wyróżnia produkty Khadi, jest ekologiczny charakter wyrobów, a także niezwykła skuteczność działania. To właśnie naturalność produktów, które wchodzą w skład tej marki, stanowi istotny atut całej linii kosmetyków. Osoby poszukujące produktów zawierających w sobie sproszkowane kwiaty i lecznicze zioła, a także pielęgnujące olejki roślinne, z pewnością znajdą coś dla siebie.

Jakie produkty wchodzą w skład kosmetyków Khadi?

Wśród kosmetyków z marki Khadi wyróżnić można produkty używane do mycia i pielęgnacji ciała. Najsłynniejsza jest jednak henna używana do koloryzacji włosów i gwarantująca długotrwałą satysfakcję z ze zdrowego, przyjemnego koloru włosów. Kosmetyki Khadi zapewniają również dostęp do serii odżywek do włosów, będących doskonałym wyborem dla wszystkich kobiet ceniących swoją pielęgnacyjną bezkompromisowość. Dostępne są również produkty takie jak żele pod prysznic, otulające zapachem aromatycznych ziół i kwiatów. Coś dla siebie znajdą również wielbiciele olejków do twarzy i ciała – zwłaszcza jeśli szukają produktów wzbogaconych zmysłową kwiecistą wonią.

Tylko naturalność produktów Khadi

W linii kosmetyków Khadi nie znajdą się żadne sztuczne wypełniacze. Osoby dbające o pełną naturalność mogą być pewne, że kosmetyki Khadi nie zawierają w sobie żadnych szkodliwych środków, jak silikony, SLS, czy parabeny. Wszystkie produkty bazują na naturalnych składnikach, w 100% ekologicznych. Oryginalne i naturalne podejście do dbania o potrzeby klientów znajduje uznanie wśród klientów na całym świecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ