Rozrywa, śmiech i dobry nastrój, to bardzo deficytowe towary w dzisiejszych czasach. Jako społeczeństwo jesteśmy coraz bardziej zestresowani. Ciągły stan zagrożenia jaki buduje nas zagrożenie chorobą, utratą, zdrowia i życia sprawiają, że coraz częściej w domowych pieleszach szukamy sposobów na odstresowanie się.  W normalnych warunkach aby poprawić sobie humor myliśmy do wyboru wiele ciekawych opcji.

Zobacz też: http://trzypion.pl/jakie-polecacie-komedie/

Co zrobić aby się odstresować?

Zaczynając od spotkania z przyjaciółmi, z rodziną, wizyty w kinie, czy na występie kabaretowym. Obecnie praktycznie wszystkie z tych wymienionych opcji są dla nas niedostępne lub też będę funkcjonować w nowej rzeczywistości ze sporymi ograniczeniami. 

W świetle powyższych restrykcji możemy tak naprawę liczyć na samych siebie. Skoro nie możemy się spotkać ze znajomymi w kinie, musimy zrobić tak aby to kino przyszło dl nas. Na ratunek przychodzi nam wiele popularnych portali oferujących filmy i seriale na życzenie, albo za dodatkową opłatą lub też w rama usług abonamentowych. Portale takie jak Netflix, dają nam możliwości przeglądania tematycznego zarówno pod kontem nowości jak również w podziale na kategorie. 

Wybór zabawnej komedii

Jeżeli jesteśmy już na polu wybór kategorii, łatwo nam będzie przejść do podkategorii komedie. Mnogość filmów jakie tam się pojawią może nas przyprawić  o spory ból głowy.

Co jednak zrobić aby z tego gąszcza różnych filmów wyszukać pozycję, która będzie naprawę warta obejrzenia. Proponuję równolegle połączyć się popularnym portalem FilmWeb. Portal ten zajmuje się dość aktywnie analizują nowości filmowych, daje również możliwość sprawdzenia i przeczytania opinii innych, użytkowników.

Jaką więc komedię wyrwać

Dobrem sposobem jest również poszukanie tyłów  po osobie reżysera. Można wybrać np. taki klucz poszukiwań na popularnym Netflixie. Wpisując Woody Alan, otrzymamy cały wykaz dostępnych filmów wyreżyserowanych właśnie przez niego. Warto również sięgnąć po sprawdzone klasyki, które na pewno rozbawią nas do łez. Lousi de Funes zapewni nam na pewno rozrywkę na najwyższym poziomie, nie ważne jaki jego film wybierzemy.

Przeczytaj też: http://www.czerwonypomidor.pl/jak-zamienic-sie-w-syrene/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ