W wyprawce dla maluszka po prostu musi znaleźć się miejsce na przynajmniej dwa czy trzy komplety porządnych śpioszków. To komplety uwielbiane i przez rodziców, i przez same dzieci. Mimo iż w sklepach największą grupę produktów tego rodzaju stanowią śpiochy niemowlęce, to jednak ubranka o tym kroju mogą być noszone także przez starsze, roczne czy nawet dwuletnie albo trzyletnie już dzieci. A na co zwrócić uwagę, wybierając coś takiego w sklepach? Istnieje kilka kluczowych elementów, które zadecydują o ostatecznej jakości śpioszków.

Pierwszym z nich jest oczywiście materiał. Tak naprawdę zawsze dobrym wyborem będzie zakup śpiochów wykonanych z czystej i klasycznej bawełny. Jest to materiał idealny dla każdego dziecka, świetnie współgrający z delikatną i cienką jeszcze skórą. Znaczenie ma także typ śpiochów, czyli ich budowa – ogólna forma. Ubranka dla niemowląt powinny być zapinane w taki sposób, aby zawsze bez problemu można było je ściągnąć i szybko założyć, by np. zmienić pieluszkę i przy okazji zagwarantować maluszkowi dodatkową wygodę.

Rozmiar oczywiście też się liczy. Śpioszki 56 i 62 nie są na szczęście jedynym wyborem, mimo iż to one są najchętniej kupowane przez klientów. Ten typ ubranek dziecięcych występuje dosłownie we wszystkich możliwych rozmiarach. W dobrze zaopatrzonych sklepach z produktami dla niemowląt da się więc znaleźć śpioszki w rozmiarze od 50 do nawet 86. Wszystkie wykonywane są raczej z gładkich i jednolitych materiałów, niezawierających żadnych zbędnych elementów. Ozdobne guziczki czy jakiekolwiek inne gadżety naprawdę nie są potrzebne na ubrankach niemowlęcych. Gdyby się tam znalazły, istniało by ryzyko, że dziecko przypadkiem je połknie albo się o nie zrani.

Śpioszki występują też w różnych wersjach kolorystycznych. Niektóre dodatkowo wzbogacane są różnymi naszywkami czy elementami graficznymi. Dzięki temu łatwo można dopasować śpioszki dla dziewczynki i chłopca. Dziewczynkom wystarczy zaproponować śliczne różowe kompleciki, a chłopczykom te o barwie niebieskiej bądź zielonej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ