Współczesna nauka i technologia codziennie zaskakują i angażują sporo uwagi, jednak w informacyjnym szumie dotyczącym IT bardzo łatwo jest przegapić kluczowe i ciekawe newsy, które giną w tłumie nic niewnoszących treści, które często są tworzone na zasadzie przeklejania newsów z innych stron. Na tle polskiej blogosfery niezwykle pozytywnie wyrożnia się tworzony przez Piotra Cichosza blog Highlab.pl. który w sposób ciekawy i merytoryczny prezentuje niezliczone nowinki i triki związane z technologiami otaczajacymi nas na co dzień.

Highlab.pl to blog technologiczny, w którym z założenia każdy ma znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, czy jest zwykłym użytkownikiem, czy osobą, która ze względu na wykonywany zawód musi pozostawać na bieżąco z tym, co istotne w świecie IT. Sporą część wpisów stanowią te związane z budowaniem stron internetowych, w szczególności z językiem JavaScript. Jest on jednym z fundamentów Internetu, a także współczesnego biznesu, marketingu, designu i sztuki. 

Blog za cel stawia sobie też prezentowanie szerokiej publiczności licznych zagadnień, faktów i mitów dotyczących kryptowalut i technologii Blockchain. Kryptowaluty (zobacz kryptowaluty na highlab.pl) powoli stają się codziennością. Można już nimi płacić za zakupy w sklepach internetowych, a nawet w sklapach stacjonarnych. Do tego inwestycje w nie dokonywane są jednym z najlepszych sposobów do uzyskania finansowej wolności, a brak umiejętności korzystania z tych walut może zaowocować w przyszłości cyfrowym wykluczeniem, a w przypadku firm – także i odpływem klientów.

Highlab.pl prezentuje też to, co wielu fanów technologii kocha najbardziej, czyli cyfrową rozrywkę, recenzje i informacje dotyczące rozmaitych gadżetów i sprzętu. Na blogu tym znajduje się wiele wartościowych i dodawanych codziennie wpisów na temat laptopów, tabletów, smartfonów, akcesoriów do nich, a także rozmaitych usług, w tym tych o charakterze abonamentowym. Szczególnie cenne są wpisy praktyczne, ukazujące rozmaite nowości w popularnych usługach i ułatwiające codzienne korzystanie z nich.

Highlab.pl pozwala wycisnąć jak najwięcej z technologii, która otacza nas na co dzień, dlatego też warto zajrzeć na ten blog, a najlepiej jest go dodać do śledzonych źródeł informacji w ulubionym czytniku RSS.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ