Herman Miller to jeden z najbardziej znanych producentów wyposażenia biurowego. W swoim asortymencie ma wiele ciekawych produktów, które mogą usprawnić codzienną pracę. Nie sposób przeoczyć funkcjonalnych foteli o nietuzinkowym designie. W tym artykule powiemy sobie o nich więcej, ze szczególnym uwzględnieniem Herman Miller Cosm. Ale najpierw dowiedzmy się, dlaczego umiejętny dobór siedziska do pracy ma takie znaczenie.

Dlaczego wygodny fotel jest tak ważny w pracy biurowej?

Na produktywność pracowników wpływa mnóstwo czynników. Wbrew powszechnej opinii, to nie tylko zarobki czy atmosfera. To także środowisko pracy. Zbyt niskie biurko, nieodpowiednie oświetlenie lub niewygodny fotel to tylko niektóre z czynników, które mogą rozpraszać. Z nich wszystkich najbardziej inwazyjne wydaje się siedzisko. Wielogodzinne siedzenie na niewygodnym krześle może wiązać się ze spadkiem motywacji do pracy oraz z pojawieniem się bólu kręgosłupa. To właśnie przez pracę w niewygodnej pozycji często rodzą się różnego rodzaju zwyrodnienia odcinka lędźwiowego. Warto więc postawić na sprawdzone siedzisko. Wydaje się, że Herman Miller Cosm to idealna propozycja dla firm.

Herman Miller Cosm – wygodne siedzisko do pracy

Herman Miller Cosm wyróżnia się na tle innych foteli tym, że idealnie dopasowuje się do ruchów ciała. Zapewnia naturalną równowagę i wsparcie, dlatego siedząc na nim, zapomnisz o grawitacji. To wygodne i lekkie siedzisko, które możesz obejrzeć na stronie autoryzowanego dealera https://www.bakata.pl/produkt/herman-miller-cosm-chair/. Cechą charakterystyczną Cosm są podłokietniki w kształcie kołyski z lekkim wypełnieniem. Umożliwiają wygodne pisanie na klawiaturze komputera oraz swobodne korzystanie z telefonu. Na fotelu można więc nie tylko pracować, ale też relaksować się. To uniwersalne siedzisko, które sprawdza się u osób o różnym typie budowy ciała. Właśnie to sprawia, że jest idealne do biura. Kompaktowy design dodatkowo podkreśla fakt, że Herman Miller Cosm został opracowany z myślą o potrzebach pracowników biurowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ