Zarówno zbliżające się święta, jak i  wiele innych okazji, takich jak imieniny, rocznice i inne, są to wyjątkowe momenty w roku, kiedy poszukujemy upominków dla swoich bliskich. Ostatnio bardzo chętnie wybierane i niezwykle lubiane stały się fotogadżety. Laboratoria fotograficzne, oprócz wywoływania zdjęć, oferują także bardzo dobrej jakości fotoprodukty, z personalizowanymi nadrukami, które nadają im niepowtarzalny charakter.

Czy fotoprodukty to dobry pomysł na ciekawy upominek?

W ostatnim okresie bardzo modne stały się spersonalizowane prezenty. Najpopularniejsze z nich to tzw. fotogadżety, czyli codzienne przedmioty, takie jak kubki na kawę, płócienne torby na zakupy, poszewki na poduszki, T-shirty, magnesy na lodówkę lub też breloki do kluczy. Ich wyjątkowy charakter polega na tym, iż nadrukowane jest na nich wybrane zdjęcie lub własny projekt graficzny. Internetowe fotolaby obecnie proponują kompleksowe usługi fotograficzne, w tym oczywiście wywoływanie zdjęć online. Zarówno wydruki zdjęć, jak i fotoprodukty zamawiane przez internet mają bardzo wysoką jakość, oraz atrakcyjne ceny. Dlatego też coraz częściej decydujemy się właśnie na ten rodzaj prezentów na szczególne okazje. Elegancko zapakowane w ozdobne pudełko na fotografie lub w elegancki album odbitki zdjęć, to doskonały pomysł na oryginalny upominek. Z całą pewnością każdego ucieszą kolorowe wydruki, na których zostały uwiecznione np. najlepsze momenty z wakacji, czy też ze wspólnej  wycieczki. Oczywiście efektowny wydruk w formacie XXL, do którego zakupimy odpowiednie ramy, to także idealny pomysł na prezent.

fotoprodukty

Z kolei, jeśli lubisz wyróżniać się z tłumu oryginalnym strojem, to świetnym rozwiązaniem będzie zrobienie własnego graficznego projektu, który zostanie na nim nadrukowany. Może to być minimalistyczne rozwiązanie, takie jak dowcipny napis, czy też poruszający cytat, albo też rozbudowany projekt z wykorzystaniem zdjęcia lub własnej grafiki. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i oczywiście umiejętności obsługi programu graficznego. Taki wyjątkowy zamysł może być z powodzeniem nadrukowany na bawełnianej bluzie, czy też na T-shircie.

Niezwykle popularne stały się także kubki do gorących napojów lub kubki magiczne z nadrukowanym zdjęciem. Na kubkach magicznych grafika odsłania się dopiero po nalaniu gorącego płynu, dlatego też może stanowić zaskakujący i przyjemny prezent, w szczególności dla dzieci. Dla naszych pociech na ciekawy prezent także świetnie nadają się drobne gadżety ze zdjęciem, takie jak breloki do kluczy, magnesy na lodówkę, czy też fotopuzzle. Często takie przyjemne drobiazgi rozdają stomatolodzy, czy też lekarze pediatrzy, aby uprzyjemnić wizytę w gabinecie swoim małym pacjentom.

Polecamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ