Wakacje coraz bliżej, a wraz z nimi dziecięce przygody, które mogą być doskonałą zabawą, ale często też są powodem troski rodziców. Jak zadbać we właściwy sposób o bezpieczeństwo dziecka na wakacjach? Dobrym rozwiązaniem mogą być zegarki dziecięce pozwalające na aktywną ochronę rodzicielską.

Nowoczesne zegarki smartwatch to nie tylko atrakcyjne wizualnie prezenty dla dzieci, ale także gadżety wykorzystujące w pełni technologię XXI wieku, aby zapewnić rodzicom stały kontakt z dziećmi. Do najpopularniejszych modeli przystosowanych do potrzeb dzieci i rodziców należą zegarki marki Smartwatch Lokalizator Garrett Kids https://www.otozegarki.pl/szukaj?szukaj=tak&fraza=garett+kids o wyjątkowo zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie. Znajdziemy wśród nich wyświetlacze zarówno w klasycznym, okrągłym kształcie, jak i kwadratowe oraz mnogość kolorów, które z pewnością spodobają się dzieciom: różowe, niebieskie, fioletowe czy seledynowe. W sumie Najistotniejszym atutem zegarków tej marki jest praktyczne połączenie inteligentnej technologii, intuicyjnej obsługi pozwalającej dzieciom szybko skorzystać ze wszystkich możliwości zegarka, a także wyjątkowo atrakcyjna cena. Wybierając dla dziecka model Smartwatch Lokalizator Garett Kids5 dajemy im między innymi możliwość skorzystania z krokomierza, wbudowanego aparatu fotograficznego, który przesyła zrobione zdjęcia do aplikacji w telefonie rodziców oraz LED-owej latarki przydatnej w wielu sytuacjach. Rodzicom z kolei umożliwi on śledzenie lokalizacji i położenia dziecka, odtworzenie pokonywanej przez niego trasy, a także zdalny podsłuch i połączenia z dzieckiem dzięki wbudowanemu urządzeniu GPS. Zegarek może być także zdalnie zablokowany przez rodzica, aby nie rozpraszać dziecka w czasie lekcji, pozwala na monitorowanie snu oraz motywowanie dziecka za pomocą systemy nagród wyświetlanych na ekranie zegarka. Przycisk SOS umożliwi natomiast szybkie powiadomienie bliskiej osoby wpisanej w pamięci zegarka o niebezpieczeństwie i konieczności uzyskania pomocy.

Inną cenioną przez rodziców i lubianą przez dzieci marką nowoczesnych zegarków pomagającą w opiece nad pociechami są Xblitz Kids Watch Me https://www.otozegarki.pl/zegarki/xblitz. Prostokątne wyświetlacze dotykowe pozwalają w nich na łatwą, intuicyjną obsługę przez dzieci, które mogą korzystać m.in. z latarki LED, sprawdzać przebyty dystans i liczbę kroków, a także robić zdjęcia, w tym popularne selfie oraz zdjęcia na odległość, na które pozwala specjalna aplikacja. W zegarkach Xblitz Kids Watch Me można także zapisać 10 zaufanych numerów najbliższych osób, z którymi można rozmawiać, także w formie czatu, wywołać alarmowe połączenie SOS z rodzicem, a przede wszystkim, co najistotniejsze dla rodziców, zlokalizować aktualne miejsce pobytu dziecka dzięki wbudowanej funkcji GPS.

Kolorowe i nowoczesne, ale przede wszystkim oszczędzające rodzicielskie nerwy i pozwalające dzieciom na naukę i zabawę przy pomocy współczesnych technologii – to główne atuty zegarków typu smartwatch. Będą one doskonałym prezentem nie tylko z okazji komunii czy urodzin dziecka.

[Głosów:7    Średnia:2.6/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ