Obecnie bardzo modne są białe spodnie z wysokim stanem. Wszystkie kobiety, które interesują się na co dzień modą powinny mieć tego typu model w swojej szafie. Jednak z czym powinnyśmy łączyć tego typu spodnie?

W ostatnim czasie powraca do nas moda retro. W obecnym sezonie jak już wcześniej wspomniano bardzo popularne stają się białe spodnie z wysokim stanem. Każda fanka trendów powinna mieć tego typu odzież w swojej szafie. Jednak warto pamiętać, iż jest to model, który nie jest odpowiedni dla każdej Pani. Takie spodnie optycznie poszerzają nasze biodra, ponadto fasony z marszczeniami sprawiają, iż wyglądamy bardziej obszernie. Biały kolor również nie jest wyszczuplający, z tego powodu tego typu fasonów powinny unikać Panie o okrąglejszych kształtach.

Warto pamiętać, iż do białych spodni z wysokim stanem możemy dobrać bardzo wiele dodatków. Idealne w tym przypadku są krótkie marynarki, dzięki którym możemy podkreślić naszą talię. Również doskonale sprawdzą się w tym przypadku krótkie topy. Bardzo gustownym połączeniem, na które decyduje się bardzo dużo kobiet jest łączenie białych spodni z beżowymi żakietami.

Jednak oprócz białych spodni z wysokim stanem, które mają nieco szersze nogawki, obecnie również bardzo popularne są białe spodnie typu skinny. Jest to model ze zwężonymi nogawkami, który jest idealny dla szczupłych Pań. Aktualnie tego typu modele posiadają także charakterystyczne przecięcia na kolanach, które są bardzo modne w tym sezonie. Warto pamiętać, iż jeżeli zdecydujemy się na tak wąskie spodnie, powinnyśmy dobrać do nich szeroką górę. Dobrym uzupełnieniem takiej stylizacji będą również buty sportowe.

W ostatnim czasie bardzo popularne stały się białe spodnie z wysokim stanem. Aktualnie jest to wiosenny trend, który każda kobieta powinna mieć w swojej szafie. Dostępnych jest wiele modeli tego typu odzieży, między innymi szersze białe spodnie z wysokim stanem, jak i również białe spodnie typu skinny, dla Pań o szczuplejszych nogach. W internecie znajdziemy liczne artukuły z inspirującymi stylizacjami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ