Często patrzymy w lustro i myślimy sobie, że coś nam nie pasuje i że chcielibyśmy to zmienić. Jednocześnie jednak nie dopuszczamy do siebie myśli o skorzystaniu z usług chirurgii plastycznej. Wydaje nam się, że z naszymi drobnymi niedoskonałościami nic się już w zasadzie nie da zrobić.. Otóż tak nie jest!

Medycyna estetyczna vs. chirurgia plastyczna

Przede wszystkim bowiem trzeba odróżnić od siebie dwa pojęcia. Chirurgia plastyczna ingeruje bardziej inwazyjnie w ludzkie ciało, zmieniając np. jego kształt itd. Natomiast medycyna estetyczna zajmuje się zdecydowanie mniej inwazyjnymi zabiegami – takimi, których nie musi wykonywać chirurg. Co za tym idzie – zabiegi medycyny estetycznej są oczywiście znacznie bardziej bezpieczne – w zasadzie nie niosą za sobą większego ryzyka. Czy jednak medycyna estetyczna zdoła nam trochę pomóc?

Klinika medycyny estetycznej – miejsce rozwiązywania codziennych problemów

Oczywiście, że tak! Taki zresztą jest cel medycyny estetycznej – zredukować oznaki upływającego czasu, drobne niedoskonałości tak, aby wydobyć naturalne piękno każdej kobiety. Jeśli zatem coś w naszym ciele nam się nie podoba do końca, to zawsze możemy iść do kliniki piękności, aby tak specjaliści oszacowali, czy mogą jakoś dany problem naprawić.

Oferta kliniki piękności

Jak zaś przedstawia się oferta klinik medycyny estetycznej? Otóż tu można wymienić kilka kategorii :

1) modelowanie ciała

Przede wszystkim za pomocą medycyny estetycznej możemy wymodelować nasze ciało. Ważna jest tutaj jednak jedna sprawa. Otóż medycyna estetyczna nie pomoże nam schudnąć, ani zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej – nadwaga jest nawet przeciwwskazaniem do wykonania tego typu zabiegu. Do czego zatem służą zabiegi modelowania ciała?

Otóż tu chodzi o to, aby poprawić nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej. Czasem po odchudzaniu ciągle w jakiś partiach ciała pojawia nam się nieładne zaokrąglenie, tak samo po ciąży, pewnych chorobach itd. I tu właśnie z pomocą przyjdzie nam klinika piękności, a w szczególności liposukcja.

2) zabiegi laserowe

Dobra klinika piękności zawsze będzie także posiadała w ofercie zabiegi laserowe. Tu wykorzystywane jest szeroko działanie lasera polegające na zamianie energii świetlnej w cieplną. Zabiegi laserowe stosowane są przy depilacji, usuwaniu tatuażu, blizn, rozstępów, zabiegach odmładzających oraz do usuwania przeróżnych zmian skórnych.

3) medycyna estetyczna

Oczywiście każda klinika medycyny estetycznej prowadzi zabiegi stricte z tego zakresu. Co do nich możemy zaliczyć? Na pewno będą to metody pomagające nam w walce ze starzeniem się skóry, regenerujące skórę, redukujące cienie i przebarwienia, powodujące dogłębne oczyszczenie skóry itd.

Wizyta w klinice piękności

Jeśli zatem widzimy w sobie jakieś niedoskonałości, to klinika medycyny estetycznej Lipoline na pewno będzie doskonałym wyborem, wizyta am zaś pomoże nam zwalczyć nasze kompleksy. Ta klinika piękności to gwarancja bezpieczeństwa, satysfakcji oraz komfortu. Zafunduj swojemu ciału i sobie trochę przyjemności!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ