Codzienne dodatki do naszej odzieży to rzecz absolutnie podstawowa, jeśli idzie o dobry, stylowy wizerunek. W pracy czy na spotkaniach towarzyskich zawsze chcemy wyglądać oszałamiająco, a najlepszym na to sposobem jest wybieranie właśnie niewielkich dodatków do naszego ubioru, jak na przykład wisiorki, bransoletki, paski czy właśnie zegarki na rękę. Doskonale jednak wiemy, że w naszych polskich realiach produkty tego typu osiągają horrendalnie wysokie ceny, a najczęściej nie chodzi nam o to, żeby mieć drogi zegarek, tylko akurat pasujący nam do sukienki czy do torebki. Jest na to jednak doskonały sposób.

Gdzie można dostać tanie zegarki?

Na samym początku tanich zegarków można było szukać w tradycyjnych, stacjonarnych chińskich marketach. Teraz jednak większość takich dodatków można bez najmniejszego problemu zamówić przez Internet, korzystając już nawet nie tyle z Allegro, chociaż i tam znajdziemy takie produkty, co z coraz popularniejszych anglojęzycznych serwisów. Jeśli jesteś przekonany, że twój zegarek nie musi przetrwać w rodzinie przez następne pięć czy dziesięć pokoleń lub jeśli rodzaj wykonywanej przez ciebie pracy może spowodować zniszczenie zegarka, naprawdę nie warto przepłacać. Dosłownie za kilka czy kilkadziesiąt złotych dostaniesz naprawdę ciekawe gadżety, a te klasyfikowane jako produkty „premium” będą kosztowały nie więcej jak sto złotych.

Gdzie najlepiej zamawiać tanie zegarki z Chin?

Opcji jest kilka. Najpopularniejszą strona internetową obecnie jest Aliexpress. Jeśli masz na oku jakieś konkretne modele czy firmy, możesz skorzystać z prostego w użytkowaniu filtru, za pomocą którego trafisz bezbłędnie w dokładnie poszukiwany produkt. Możesz skorzystać również z innych filtrów, takich jak kolor, cena czy opinie użytkowników. Strona Aliexpress daje możliwość znalezienia produktów, jakich zwykle na naszym polskim rynku zwyczajnie nie ma – na przykład zegarki wykonane z bambusa czy z drewna, wyglądające bardzo oryginalnie.

Druga propozycja strony, gdzie można kupić tanie zegarki z Chin, jest Gearbest. Tutaj jednak będzie nieco trudniej z wyszukaniem odpowiedniego produktu, szczególnie osobom, które nie posługują się swobodnie językiem angielskim. Aliexpress jest na tyle popularna, że posiada przetłumaczoną na język polski stronę, Gearbest – nie. Nie oznacza to jednak, że nie można dokładnie przyjrzeć się poszczególnym kategoriom w poszukiwaniu odpowiednich produktów.

Tanie zegarki z Chin

Kolejną propozycja strony internetowej, za pomocą której można nabyć tanio zegarki z rynku wschodniego, jest Banggood. Strona internetowa co prawda jest w języku angielskim, za to można wybrać przeliczenie wartości poszczególnych produktów na naszą rodzimą walutę, a co lepsze, przelicznik znajduje się przy każdym produkcie, bez konieczności klikania w dodatkowe odnośniki czy przeliczniki.

Koszty przesyłki

Jedynym minusem korzystania ze stron chińskich importerów jest długie oczekiwanie na przesłaną paczkę – niektóre przedmioty idą do nas nawet czterdzieści dni i koniecznie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ta jednak zawsze popłaca.

[Głosów:4    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ