Ta spokojna osada rybacka może się okazać idealnym miejscem na rodzinne wczasy. Szwecja ma się tu czym pochwalić, a letników spędzających tu swój urlop nie brakuje. Czym może pochwalić się Smoogen – jeden z ważniejszych kurortów w Szwecji?
To popularne letnisko to jedno z ciekawszych miejsc, jakimi miłośników beztroskiego wypoczynku może oczarować Szwecja. W krajobrazie tego letniska rybackie kutry wciąż zajmują bardzo ważne miejsce, a w nadmorskich barach każdy może się delektować przysmakami pochodzącymi z morskich wód. Ze specjałami tymi wiąże się również jedna z najważniejszych imprez, jakimi w tej części kraju może się pochwalić Szwecja. Ci, którzy spędzają tu wczasy na początku lipca, mogą się bowiem świetnie bawić w ramach Festiwalu Śledzi i Owoców Morza. Równie ważnym wydarzeniem jest urządzany tu w miesiącach letnich festiwal jazzowy, będący wielką gratką dla miłośników tego gatunku.
Szwecja w rejonie Smoogen może się tez pochwalić innymi atrakcjami. Kto chce urozmaicić sobie wczasy zwiedzaniem okolicy, znajdzie tu sporo ciekawych propozycji. Wśród tych najpopularniejszych znajdują się wycieczki na pobliską wyspę Hallo. Jest ona znana m. in. z latarni morskiej oraz z ciekawego rezerwatu przyrody, z którego bogactwem z pewnością warto się zapoznać. Dzięki takim atrakcjom wczasy nad szwedzkim morzem staną się jeszcze ciekawsze, a każdy turysta znajdzie tu dla siebie ciekawą formę spędzania czasu wolnego.

restandsleep.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ