Stanik push up – kto nie powinien go nosić?

0
1452

Staniki push up zawojowały świat. Nie ma w tym nawet przesady, bo aktualnie wiele kobiet nie wyobraża sobie noszenia innego biustonosza. Niezależnie od rozmiaru biustu, jego jędrności to najbardziej popularny model, który można już określić rangą kultowego.

Stanik push up – o historii słów kilka

Historia stanika z push upem rozpoczęła się już w 1931 roku, dzięki Helen Pons. Jednak na rynek został wprowadzony w 1949 roku za sprawą Frederick Mellinge. Choć musiało upłynąć niemal 50 lat, by pokochały go kobiety na całym świecie.

Absolutna dominacją i podbój rynku nastąpił w latach 90-tych, gdzie panował kult obfitego biustu za sprawą Pameli Anderson, co aktualnie nie jest dobrze wspominane, podobnie, jak tlenione włosy. Ale wróćmy do staników. Niemal każda kobieta marzyła, aby mieć wydatny i pełny biust, ale niekoniecznie każda mogła się tym pochwalić. Zatem push up stał się absolutnym must have.

Stanik z push upem – dla każdego biustu

Obecnie też panuje kult piękna. Ale oprócz mody, na jędrne biusty, dodatkowo nastała moda na szczupłe talie, niczym osy. A takie połączenie można określić mission impossible, bo może zdarzają się pojedyncze przypadki, tak , bądźmy szczerzy szczupła talia raczej rzadko kiedy idzie w parze z obfitym biustem, no chyba, że sztucznym. Ale jak już każdy naogląda się instagramowych zdjęć celebrytek zaczyna sądzić, że to nawet możliwe. Na szczęście ratunkiem jest push up, który nawet z małego biustu zrobi całkiem duży rozmiar.

Zatem stanik z push upem to idealny wybór dla kobiet, które nie zostały obdarzone zbyt obfitym biustem, bądź określają swój biust mianem sportowego, czyli zerowego. Ale co z kobietami, które mają czym oddychać? Otóż one też noszą takie staniki, jednak dla nich push up pełni zgoła inną rolę. Otóż powinien ujędrniać biust i poprawiać jego kształt. Zatem absolutnie nie ma sensu powiększać już dużego biustu.

Push up słodkie kłamstewko

Mężczyźni są wzrokowcami, trudno temu zaprzeczyć. Ale dla kogo kobiety zakładają staniki push up? Pewnie i tak większość powie, że dla siebie, ale czy aby na pewno? Niemniej, taki stanik naprawdę świetnie powiększa to, czego matka natura poskromiła, a dodatkowo ujędrnia.

Stanik push up wydaje się być obowiązkową częścią bielizny dla każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru, ale warto mimo wszystko pamiętać, żeby dużego biustu już nie powiększać, bo uzyska się efekt odwrotny do zamierzonego, a wręcz ordynarny i karykaturalny. Ale czy mężczyznom przeszkadza fakt, że są oszukiwani? Nie, bo to przecież drobne kłamstewko, które daje oszałamiający efekt.

Warto także spojrzeć stricte socjologicznie. Otóż wiele kobiet ma kompleksy z powodu małego biustu, pewnie również z powodu haseł typu „deska Tereska”, czy „płaska jak deska”, ale wybierając takie biustonosze mogą one poczuć się pewne siebie i poprawić ewentualne mankamenty. Również Panie z bujnymi kształtami mogą mieć kompleksy, bo duży biust nie zawsze równa się jędrny biust, ale tutaj również „ratunkiem” jest push up. Stanik odgrywa zatem dużą rolę.

Push up stanik wyjątkowy

Nie jest przesadą nazwanie stanika z push upem wyjątkowym. Wystarczy założyć go pod elegancką koszulę i już można uzyskać bardziej kobiecy look. Podobnie sprawa ma się z sukienkami. Warto tutaj dodatkowo zwrócić uwagę na fakt, że taki biustonosz występuje również w kilku wariantach. Otóż usztywniane miseczki przybliżają do siebie piersi, zatem nie tylko je podnoszą, ale również powiększają.

Należy zwrócić jeszcze uwagę, że mogą tworzyć U lub V, zatem sprawdzą się zarówno do okrągłych dekoltów, jak i głębokich. Oczywiście nie można wspomnieć jeszcze o wypełnieniu, które może być z gąbki, bądź też silikonu. Obecnie ciekawym wyborem są również staniki z wyjmowanymi wkładkami, które w zależności od okazji można wymieniać, co w sumie daje wiele możliwości.

Oczywiście przy wyborze kluczową rolę pełni również dopasowanie. Zatem, aby biustonosz optycznie powiększał piersi, czy też je podnosił, konieczne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Za mały biustonosz da odwrotny efekt i spłaszczy biust, z kolei za duży będzie źle wyglądał. A doskonale dobrana miseczka sprawi, że żadna postronna osoba nie pozna, że kobieta nosi push up. Pozostanie to jej słodką, małą tajemnicą.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ