Myjnie bezdotykowe stają się coraz częstszym wyborem kierowców. Jedną z najpopularniejszych we Wrocławiu jest myjnia zlokalizowana przy ulicy Ślicznej 50.

Dobre wyposażenie to podstawa

Według opinii klientów, bardzo ważnym elementem dostępnym na tej myjni jest specjalna szczotka,   która umożliwia dokładne umycie samochodu oraz wysokiej jakości wosk. Warto również wspomnieć o uczciwej postawie w właściciela w sytuacji, kiedy maszyna zjada monety. Myjnia utrzymywana jest w dobrym stanie. Dba się o bieżące wymienianie zużytych elementów oraz szybką naprawę drobnych usterek. Myjnia wyposażona jest także w rozdrabniarkę do banknotów oraz terminal umożliwiający płatność kartą. Oba rozwiązania są bardzo wygodne. Również ceny są bardzo atrakcyjne. Koszt umycia samochodu osobowego nie przekroczy 10 złotych. Myjnia ma jeden minus – nie wystarczająca ilość miejsca wokół myjni do manewrowania, co podczas ruchu znacznie utrudnia wyjazd z niej.

Myjnia bezdotykowa we Wrocławiu - jaka najlepsza

Wysoka ocena równa się duża kolejka

Bardzo popularna myjnia we Wrocławiu znajduje się również przy ulicy Krakowskiej. Posiada trzy stanowiska, a jej atutem według klientów jest odpowiednie stężenie piany oraz wysokie ciśnienie w myjce. Myjnia bezdotykowa we Wrocławiu nie oferuje płatności kartą, ale wyposażona jest w rozdrabniarkę do banknotów, co jest znacznym udogodnieniem. Będąc stałym klientem możemy liczyć na kartę abonamentową. Minusem są jedynie duże kolejki. Jednak świadczą one zdecydowanie o wysokiej jakości usłudze. Właściciel bierze sobie do serca wszelkie uwagi klientów i na bieżąco modernizuje stanowiska. Swoje uwagi lub pomysły możemy zgłosić bezpośrednio właścicielowi. Numer do niego znajdziemy w każdym miejscu myjni.

Sieć myjni bezdotykowych

We Wrocławiu możemy spotkać dwie myjnie – jedną przy ulicy Krakowskiej, druga przy ulicy Strzegomskiej – które nalezą do sieci CMK. Jadąc tam, możemy skorzystać z sześciu różnych programów mycia. Zachwalana jest dysza do piany o bardzo dobrej jakości, która gwarantuje umycie samochodu osobowego bez konieczności szczotkowania go, ponieważ wystarcza wysokie ciśnienie. Jednak myjnia ma kilka wad. Klientom nie odpowiada brak miejsca na manewry oraz zbyt krotki czas na umycie samochodu. Często również zdarzają się sytuacje, kiedy woda nie jest gorąca, co powoduje niedomyciem pojazdu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ