Niewątpliwie wizytówką każdej kobiety są wypielęgnowane, a przede wszystkim zadbane dłonie. Jednak nie wszystkie Panie mogą poszczycić się piękną płytką paznokciową. Warto pamiętać, iż istnieje rozwiązanie tego problemu. Jeżeli zależy nam na długich paznokciach, możemy zdecydować się na nałożenie tipsów. Jednak aby się trzymały, warto użyć do tego celu odpowiedniego kleju. Zatem jaki wybrać?

Należy pamiętać, iż jeżeli zależy nam na osiągnięciu idealnego efektu podczas przyklejania naszych tipsów, musimy zainwestować w odpowiedni klej. Paznokcie nie mogą być przyklejone niedokładnie, a przede wszystkim nie powinny wystawać przy brzegach. To wszystko sprawia, iż całość wygląda bardzo sztucznie. Zatem w jaki klej zainwestować?

Klej do tipsów powinien być przede wszystkim jak najbardziej profesjonalny. Z pewnością w każdym kiosku możemy zakupić klej do tipsów, jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli chcemy we własnym zakresie dokleić paznokcie, powinniśmy użyć kleju, który jest oparty na metakrylanie. Jeśli wspomniany produkt zawiedzie, warto użyć silniejszego.

Warto również zwrócić uwagę na szybkość wysychania kleju. Jeżeli wybierzemy klej, który schnie szybko, możemy nie doczyścić powstałych zabrudzeń. Także należy wystrzegać się pojawienia pęcherzyków powietrza, ponieważ one osłabiają trwałość naszych paznokci. Doskonałym wyborem są kleje schnące trochę dłużej.

Również ważna jest aplikacja. Nie możemy z buteleczki wylać zbyt dużo płynu, ponieważ wówczas nasz paznokieć się nie przyklei. Warto wybierać produkty, które posiadają specjalny pędzelek, ponieważ wówczas aplikacja jest łatwiejsza.

Kobieta powinna mieć piękne oraz wypielęgnowane dłonie. Jednak często pomimo tego, iż starannie dbamy o nasze dłonie, nie jesteśmy w stanie wypielęgnować odpowiednio naszych paznokci. Marząc o długich paznokciach, często doczepiamy sobie tipsy. Jednak powinnyśmy pamiętać, aby podczas aplikacji użyć odpowiedniego kleju. W internecie możemy znaleźć artukuły, które z pewnością pomogą nam w wyborze. Również warto skorzystać ze wspomnianych wcześniej porad.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ