Konturówka do ust to najrzadziej używany i niedoceniany kosmetyk kolorowy. Głównie dlatego, że ciężko jest dobrać odpowiedni dla siebie kolor. Musimy jednak pamiętać, że stosowanie konturówki do ust może poprawić ich wygląd, optycznie je powiększyć lub zmniejszyć, ale też wymodelować kształt warg. Chcesz mieć perfekcyjnie podkreślone usta? Wybierz idealną konturówkę do ust i zacznij jej używać, nie tylko na wielkie wyjścia.

Podkreśl wargi konturówką do ust

Zależy ci, żeby twoje usta wyglądały młodziej, a szminka trzymała się dłużej? Konturówka upora się z tymi zadaniami. Firmy kosmetycznie oferują kilka różnych wariantów konturówek. Wybierać możesz spośród tych tradycyjnych – w formie drewnianych kredek do temperowania, lub plastikowych – z automatycznie wysuwanym rysikiem. Jedne i drugie mają miękką strukturę i są bardzo trwałe. Dzięki jedwabistej konsystencji łatwo się rozprowadzają, nie rozmazują się i nie pozostawiają śladów.
W sklepach znajdziesz również wodoodporne konturówki do ust, to one gwarantują perfekcyjny makijaż przez cały dzień.

Jak wybrać konturówkę do ust?

Pierwszy sposób: konturówka powinna mieć kolor identyczny z kolorem twoich warg. Dzięki temu będziesz mogła nakładać ją solo na całe usta. Oprócz tego pomoże ci stworzyć wielowymiarowy makijaż.

Drugi sposób: konturówka musi współgrać z odcieniem używanej szminki. Szminka natomiast musi być odpowiednio dopasowana do koloru twojej skóry i typu urody. Konturówka nie powinna różnić się od szminki więcej niż jednym odcieniem. Ten sposób sprawdza się wtedy, kiedy chcesz wzmocnić makijaż i zaszaleć z odcieniami na ustach.

Trzeci sposób: bezbarwna konturówka do ust. Jest uniwersalna, można ją łączyć z dowolnym odcieniem pomadki. Gwarantuje trwały makijaż.

Jak idealnie pomalować usta?

Chcesz mieć pełniejsze usta? Na początek pokryj je korektorem lub podkładem, aby zatuszować linie warg. Obrysuj je konturówką do ust, tak by delikatnie wychodziła po za ich naturalny zarys. Następnie wypełnij całkowicie usta tą samą konturówką – dzięki temu stworzysz matową bazę. Na koniec nałóż szminkę lub błyszczyk. Jeśli wybierzesz błyszczyk, pokryj nim jedynie środek ust, będą wyglądały na większe.

Jeśli chcesz, aby twoje usta wyglądały na mniejsze, nałóż na nie korektor lub podkład, aby zamaskować linie warg. Delikatnie obrysuj usta wewnątrz ich konturu i wypełnij je konturówką. Na tę matową bazę zaaplikuj szminkę lub błyszczyk.

Efekt powiększenia lub pomniejszenia ust możesz dodatkowo wzmocnić poprzez kolor pomadki i konturówki do ust. Jasne i błyszczące odcienie powiększają usta, a ciemne i matowe pomniejszają. Niezależnie od tego, czy używasz bezbarwnej czy kolorowej konturówki, ma ona pozytywny wpływ na trwałość makijażu. Zawsze nakładaj ją przed pomadką. Jeśli jeszcze nie masz konturówki do ust, na www.goldenrose.pl znajdziesz odpowiedni odcień.

Materiał promocyjny.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ