Wolny czas można spędzać na wiele sposobów w zależności od upodobań , jak kto woli .
Młodzi najczęściej lubią grać w piłkę czy grać w gry komputerowe czy wideo .
Starsi natomiast wybierają się do dużych sklepów , czy do znajomych .
Jeszcze nie tak dawno kilka lat temu nie było : dużych sklepów, marketów , komputerów czy gier wideo .
Rozmawiając z osobami starszymi jak to było,można wywnioskować że wcale nie były to czasy nudne ,a wręcz przeciwnie ludzie więcej czasu ze sobą spędzali przede wszystkim kiedy mieli czas wolny spędzali go z rodziną, z dziećmi czy z przyjaciółmi .
Więc zamiast siedzieć godzinami przed komputerem czy PS ,czy łazić bez celu po sklepach można ten czas wykorzystać w inny sposób z korzyścią dla nas samych jak i naszych bliskich bo oni tego potrzebują tak jak ty.
Na pewno wycieczka rowerowa przypadła by do gustu całej rodzinie lub pójście do kina czy teatru a nawet na bilard.
wiele rodzin takich wypoczynków sobie nie wyobraża bo mają inne sprawy , które decydują o ważnych sprawach . Na przykład praca decyduje o tym w jakich warunkach i na jakim poziomie będzie żyć rodzina , czy starczy na chleb . Lub sprawy mniej ważne ale jednocześnie decydujące o czymś co jest nam potrzebne i nie można bez tego żyć . Sytuacje sprawiają to że nie ma wielu możliwości do wyboru . Chwila moment i czegoś nie ma lub się coś nie udało . Tak to już niestety wygląda , że coś mamy a zaraz możemy tego nie mieć . Coś co jest ważne uleci i wszystko nie będzie miało sensu . Wiec musimy wszystko ze sobą połączyć . By było zgodne i nie kolidowało .

espoleczni.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ