Istnieje bardzo duża grupa Pań, które wraz z nadejściem wiosny wprowadzają małą rewolucję w swoich szafach. Te zmiany są często widoczne także w ich codziennym makijażu. Kobiety pragną wpasować się przede wszystkim w nowe trendy. Jednak największym problemem zawsze jest makijaż. Zatem jaki jest odpowiedni dla kobiet o blond włosach?

Bardzo wiele kobiet, które mają blond włosy i pragną zmienić coś w swoim makijażu ma duży problem, ponieważ nie wiedzą dokładnie, jak się malować. Panie o blond włosach zazwyczaj mają delikatne ryzy twarzy, a także jaśniejszą cerę. Zatem w jaki sposób wydobyć z siebie piękno?

Przede wszystkim powinnyśmy pamiętać o tym, iż jeżeli mamy blond włosy, nasza cera powinna być promienna. Makijaż w przypadku tego typu urody powinien być bardzo lekki, a przede wszystkim delikatny. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie podczas wykonywania makijażu kremów BB lub też rozświetlających podkładów. Dzięki temu uzyskamy efekt pięknej, wypoczętej cery.

Ważne są także oczy. Jeżeli pragniemy, aby one również dobrze wyglądały, powinnyśmy nałożyć pod nie rozświetlający korektor. Nie możemy zapominać także o różnego rodzaju niedoskonałościach na naszej twarzy. Jeżeli takie się pojawiły, możemy także zatuszować je korektorem. Należy zwrócić również uwagę na wybierane przez na cienie do powiek. Jeżeli mamy jasną cerę oraz blond włosy, najlepszym rozwiązaniem będzie brązowy lub też beżowy cień. Warto także zatroszczyć się o swoje usta. W tym przypadku także powinnyśmy uważać na kolor. Doskonałym rozwiązaniem będzie jasny błyszczyk, należy pamiętać, iż ciężkie, czerwone szminki nie są w tym przypadku wskazane.

Jeżeli mamy jasną karnację oraz niebieskie lub zielone oczy, a także nasze włosy są kolory blond, powinnyśmy szczególnie uważać na dobór kolorów naszych kosmetyków. Jest to bardzo delikatny typ urody, który dobrze komponuje się z jasnymi cieniami oraz błyszczykami. Jeżeli nie wiemy w jaki sposób się malować, warto zajrzeć do internetu. Znajdziemy tam różnego rodzaju artukuły, w których jest wiele przydatnych porad.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ