LipoLife usprawnia proces chirurgiczny, oferując kompletne, kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystkie etapy liposukcji, napinania skóry i przeszczepów tłuszczu. Jest to pierwsze tego typu zintegrowane rozwiązanie łączące wiele czynników w kompaktowy, przenośny i starannie zorganizowany system.

Jednoczesne laserowanie i odsysanie upraszcza zabieg oraz znacznie skraca czas zabiegu. Unikalne promieniowe włókno emisyjne pozwala na bardzo skuteczne, jednorodne napinanie skóry, a pobranie tłuszczu o wysokiej witalności pozwala na wręcz natychmiastowe przeszczepienie tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda zabieg LipoLife?

Cicha praca LipoLife i minimalna powierzchnia podłogi zapewniają elastyczność wykonywania zabiegów liposukcji w klinikach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym, zapewniając większe bezpieczeństwo zabiegu i większą atrakcyjność dla pacjenta. Jego kompaktowa konstrukcja zmniejsza również bałagan w szpitalnych salach operacyjnych, zapewniając bardziej sprzyjające środowisko pracy. LipoLife to trzecia generacja technologii liposukcji Alma Laser oferująca maksymalne bezpieczeństwo, a także udowodniony sukces kliniczny. Stała się podstawową ofertą kliniczną świadczoną przez lekarzy i kliniki na całym świecie. Po więcej informacji udaj się na wrosinski.pl.

LipoLife posiada zintegrowaną kaniulę i interfejs światłowodowy co pozwala na jednoczesne laserowanie i odsysanie tkanki tłuszczowej. Ten wyjątkowy interfejs umożliwia lekarzom łatwiejsze przejście przez tkankę, po czym szybsze i skuteczniejsze usuwanie komórek tłuszczowych. Gdy energia lasera jest dostarczana do tkanki, laser kauteryzuje naczynia krwionośne, minimalizując krwawienia, obrzęki i urazy ciała takie jak krwiaki, obrzęki i siniaki, a także minimalizujące ból pooperacyjny.

Jednoczesne laserowanie i odsysanie tworzy jednoetapowy proces, który znacznie zmniejsza wysiłek fizyczny potrzebny do wykonania zabiegów liposukcji, szczególnie w obszarach z tkanką włóknistą, takich jak ginekomastia. Mechanizm upraszcza procedurę, skraca całkowity czas leczenia, zapobiega zmęczeniu operatora i zapewnia optymalne wyniki kliniczne przy skróconym czasie przestoju pacjenta. Oprócz osiągnięcia skutecznej lipolizy, energia cieplna generowana przez laser diodowy 1470 nm obkurcza istniejące włókna kolagenu i elastyny ​​oraz stymuluje tworzenie nowego kolagenu, aby skóra była jędrniejsza i bardziej napięta. Jest to szczególnie ważne w przypadku delikatnych obszarów, takich jak twarz i szyja, a także obszarów z cellulitem. W efekcie

LipoLife celuje dokładnie w cellulit u jego źródła w tkance strukturalnej. Energia lasera kierowana jest pod skórę, oddzielając ją od tkanki tłuszczowej, skutecznie rozbijając kieszonki cellulitu i przebudowując skórę, aby uzyskać gładszy wygląd. Wszystkie obszary ciała można skutecznie leczyć. Należą do nich miejsca, które nie są łatwe ani dostępne za pomocą konwencjonalnej liposukcji, takiej jak podbródek, twarz i szyja, a także większe obszary z rozległymi złogi tłuszczu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ